آفتاب

لذت بی پایان از موسیقی را تجربه کنید!

لذت بی پایان از موسیقی را تجربه کنید!

کمپانی اپیسر جدیدترین اسپیکر بلوتوثی خود را عرضه کرد.

معرفی اسپیکر بلوتوثی اپیسر

کمپانی اپیسر جدیدترین اسپیکر بلوتوثی خود را عرضه کرد.

این محصول که WS211 نام دارد در قالب دو رنگ پرطرفدار مشکی کلاسیک و قرمز عرضه شده است و به خاطر ظاهر شیک و مدرن خود قطعا مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، اسپیکر بلوتوثی اپیسر ابعاد کوچکی دارد و به راحتی می توان آن را در منزل یا خارج از آن با خود به همراه داشت و مورد استفاده قرار داد.

همانطور که در نام این محصول آمده است، WS211 از استاندارد ارتباطی بلوتوث پشتیبانی می کند و به همین دلیل می توان با استفاده از آن ترانه یا هر فایل موسیقی را از تلفن های همراه دریافت نموده و با بهترین کیفیت صدا پخش کرد. از دیگر قابلیت ها و امکانات این اسپیکر می توان به استاندارد NFC (یا Near Field Communication به معنای ارتباط نزدیک میدانی) اشاره نمود که به لطف آن، کاربر می تواند با استفاده از گوشی یا تبلت خود ضربه آرامی به اسپیکر بزند تا دو دستگاه با یکدیگر جفت یا اصلاحا Pair شوند و در کوتاه ترین زمان ممکن داده های مورد نظر خود را دریافت نماید.

یک برنامه پخش موسیقی با نام Music Player App نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است ک مدیریت آسان فایل ها را برای کاربران آن میسر می‌کند. گفتنی است که باتری این اسپیکر قابلیت پخش مستمر موسیقی تا 7 ساعت را دارد.

قابلیت ها:

- دریافت فایل‌های موسیقی از ابزارهای موبایل به صورت بیسیم با استفاده از بلوتوث

- دارای میکروفون داخلی جهت برقراری تماس های تلفنی

- برقراری ارتباط با ابزارهای همراه با استفاده از فناوری NFC

این کالا با گارانتی شرکت داده پرداز رایانه متین نماینده رسمی اپیسر در ایران به بازار عرضه شده است.
کد N539472

وبگردی