آفتاب

امکان خرید اینترنتی خارجی مطمئن با ویزا کارت در ایران میسر شد

امکان خرید اینترنتی خارجی مطمئن با ویزا کارت در ایران میسر شد

شاید باور اینکه می‌توان در ایران یک ویزا کارت آن هم به‌صورت فیزیکی دریافت کرد اندکی دشوار باشد اما...

شاید باور اینکه می‌توان در ایران یک ویزا کارت آن هم به‌صورت فیزیکی دریافت کرد اندکی دشوار باشد اما با سرویس‌های Payment24 این امکان برای کاربران ایرانی فراهم ‌شده است و می‌توان برحسب نیاز خود ، یکی از انواع ویزا کارت‌های معتبر جهانی را در ایران و به نام خود دریافت کرد و از خدمات متعددی که این کارت‌ها در اختیارتان قرارمی‌دهد بهره‌مند شد . وبسایت Payment24 انواع مختلفی از ویزا کارت را ارائه می‌کند که هر یک از آن‌ها برای استفاده‌های مختلف طراحی شده و البته قیمت‌های مختلفی نیز دارد اما نمونه پایه و ارزان‌ترین نوع این کارت‌ها ، ویزا کارت‌هایTravelEZ است که هم می‌توان از آن‌ها برای خرید های اینترنتی استفاده کرد و هم مانند یک کارت اعتباری در سفرهای خارجی از آن‌ها بهره برد و مهم‌تر اینکه امکان شارژ آن‌ها( البته در مورد کارت‌هایTravelEZتنها یک‌بار) نیز وجود دارد.

چند سالی است خرید اینترنتی توانسته جای پای ثابتی را در میان کاربران ایرانی پیدا کند و این روزها تعداد زیادی از فروشگاه‌های ایرانی، اجناس خود را به‌صورت اینترنتی عرضه می‌کنند و کاربران‌ هم می‌توانند به‌ راحتی این اجناس را با کارت‌های بانکی خریداری کنند. این خریدها اما تنها محدود به سایت‌های داخلی و کارت‌های بانکی ایران است و متاسفانه امکانات بسیار محدودی برای خرید اینترنتی از سایت‌های خارج از کشور وجود دارد، امری که در سال‌های اخیر حتی از سوی عده‌ای مورد سوءاستفاده نیز قرار گرفته است. همه این‌ها را اما می‌توان خاطراتی نه‌چندان خوب مربوط به گذشته دانست چراکه اکنون امکان دریافت ویزا کارت در ایران برای خریدهای اینترنتی از مسیری امن و مطمئن وجود دارد و کاربران می‌توانند بدون واسطه ، نسبت به خریدهای اینترنتی اقدام کنند.


ویزا کارت TravelEZ دقیقا چیست؟
این کارت‌ها، مثل دیگر انواع ویزا کارت، یک کارت فیزیکی است که به نام شما صادر می‌شود و در ایران در اختیارتان قرار می‌گیرد. با توجه به ماهیت این کارت‌هامی‌توانید از آن‌ها برای خریدهای اینترنتی استفاده کنید ضمن آنکه مانند هر کارت اعتباری دیگری، امکان خرید فیزیکی از فروشگاه‌های پذیرنده ویزا کارت در سطح جهان ‌هم وجود دارد. بدین ترتیب میتوانید هم از امتیاز پرداخت‌های اینترنتی در سایت های خارجی و هم در سفرهای خارجی از امکان خرید از فروشگاه‌های پذیرنده ویزا کارت بهره‌مند شوید.

از این کارت‌ها می‌توان در ایران استفاده کرد؟
یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌ها و البته مشکلات بسیاری از کارت‌های پرداخت آنلاین بین‌المللی ، وجود تحریم‌های مالی بر ضد ایران است و به‌این‌ترتیب نمی‌توانید در هنگام استفاده از این کارت‌ها از IP ایران استفاده کنید و درصورتی‌ که مشخص شود کارت برای مقصد ایران صادر شده است بلاک خواهد شد و به همین دلیل است که در بسیاری موارد این کارت‌ها به نام شخصی دیگر و در نقطه‌ای دیگر از جهان صادر می‌شوند و عملا کنترل زیادی روی آن وجود ندارد. اما ویزا کارت TravelEZکه از سوی payment24 به‌هیچ‌عنوان چنین مشکلاتی را ندارند. این کارت‌ها از نوع Prepaid هستند به این معنا که مبلغ آن‌ها از پیش از سوی شما پرداخت شده است و به همین دلیل به‌حساب بانکی متصل نیستند و عملا امکانی برای مسدود کردن آن‌ها وجود ندارد اما باید توجه داشته باشید که خیلی از سایت ها برای اینکه خریدتان مورد تایید قرار گیرد حتما باید با آی پی غیر ایران جهت خرید از آنها اقدام نمایید.
ضمن آنکه این کارت‌ها Free Billing هستند به این معنی که شمامی‌توانیددرهنگام پرداخت هرآدرسی رابرای این کارت‌ها واردکرده وخرید را انجام دهید. این کارت‌ها به نام و آدرس شما صادر می‌شوند و از این جهت می‌توانید مطمئن باشید شما تنها استفاده کننده از این کارت‌ها هستید و هیچ امکانی برای سوءاستفاده از آن وجود ندارد. البته در این نوع خاص از ویزا کارت، نام شما روی کارت درج نمی‌شود اما وقتی وارد حساب کاربری خود می‌شوید نام و مشخصات ثبت شده شما وجود دارد و می‌توانید از همین پنل میزان خرج‌های انجام شده از کارت را رصد و مدیریت کنید.
یکی دیگر از مزیت‌های این کارت‌ها، بی‌نیازی از وجود پاسپورت است و به‌این‌ترتیب حتی نوجوان‌ها و دانشجویان ‌هم می‌توانند برای خریدهای اینترنتی (به‌عنوان مثال از فروشگاه‌های بازی‌های آنلاین یا سایت‌های ارائه دهنده مقاله‌های دانشگاهی) از این کارت‌ها استفاده کنند.

با ویزا کارت TravelEZ از کجا می‌شود خرید کرد؟
جواب این سوال ساده است؛ تقریبا از همه‌جا! شاید در ابتدا به نظر برسد پاسخ این سوال بیش‌ازحد کلی است اما با اعتباری که ویزا کارت در جهان دارد تقریبا هیچ محدودیتی برای خرید بوسیله این کارت‌ها وجود ندارد و می‌توان از آن در همه‌جا استفاده کرد. به‌عنوان مثال از همین کارت‌هامی‌توانید در سفرهای خارج از کشور برای خرید مستقیم از فروشگاه‌ها استفاده کنید. این فروشگاه‌ها باید دارای دستگاه POS ویزا کارت باشند که البته تقریبا در تمامی کشورهای جهان این فروشگاه‌ها وجود دارند و این مسئله را از طریق نصب برچسب‌هایی با نشان Visa به اطلاع مشتریان می‌رسانند. به‌علاوه برای ثبت‌نام در آزمون‌های زبان بین‌المللی از جمله آیلتس و GRE و تافل نیز می‌توانید از همین کارت‌ها استفاده کنید. با همین کارت‌هامی‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین نرم افزار و اپلیکیشن (مانند گوگل پلی و اپ استور) نیز خرید کنید و یا مستقیما هتل خود را در هر جای جهان رزرو کرده و حتی بر روی سایت‌هایی مانند آمازون و eBay سفارش ثبت کنید. به‌طورکلی می‌توان گفت محدودیت ویژه‌ای برای خرید با این کارت‌ها وجود ندارد ضمن آنکه هرچند اساس این کارت‌ها بر پایه دلار آمریکا است اما می‌توان با ارزهای دیگر نیز خرید کرد چرا که حساب شما به‌طور خودکار تبدیل واحدها را انجام می‌دهد.
تنها محدودیت در این میان خرید از فروشگاه‌هایی است که به‌طور مشخص خرید با دبیت کارت یا کردیت کارت را ذکر کرده‌اند. ویزا کارت TravelEZدر اصل یک گیفت کارت است و در تعداد معدودی از فروشگاه‌ها که خرید در آن‌هابه‌صورت اعتباری انجام می‌شود کاربرد ندارد اما این لیست شامل سایت‌هایی که به‌طور معمول با آن‌ها روبر هستید نمی‌شود و تقریبا در 95درصد مواقع مشکلی برای خرید با این کارت وجود ندارد.

یک ویزا کارت ارزان
یکی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از TravelEZ قیمت پایین آن است که باعث می‌شود بتوان به‌راحتی یک نمونه از آن را خریداری کرد. قیمت خرید اولیه این کارت تنها 15دلار است و پس از آن می‌توانید کارت خود را تا سقف 1000 دلار، بنا به نیاز خود شارژ کنید. این کارت‌ها یکسال اعتبار دارند و یک‌بارمی‌توان آن‌ها را شارژ کرد.

TravelEZرا از کجا بخریم؟
برای خرید این کارت نیازی نیست جای دوری بروید! وبسایت Payment24 امکان خرید این کارت‌ها را در داخل ایران فراهم کرده است و کلیه پرداخت‌های آن نیز به‌صورت ریالی انجام می‌شود تا از بابت تهیه ارز نیز مشکلی نداشته باشید. برای این منظور کافی است پس از ثبت نام در سایت سفارش خود را از طریق پنل کاربری ثبت نموده و در کمتر از چند ساعت اسکن پشت و روی کارت را دریافت نمایید. همچنین در صورت نیاز به کارت فیزیکی میتوانید آن را از طریق ارسال پستی دریافت نمایید.

وبسایت Payment24 دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و از این نظر می‌توانید با اطمینان نسبت به پرداخت‌های اینترنتی خود در این وبسایت اقدام کنید.
کد N1338477