آفتاب

سواحل آفتابی روسیه، مقصد جدید گردشگران

سواحل آفتابی روسیه، مقصد جدید گردشگران

سوچی (به روسی: Сочи) یک شهر گردشگری روسیه و تنها شهر ساحلی آفتابی واقع در استان کراسنودار در مرز غربی این کشور است.

سوچی (به روسی: Сочи) یک شهر گردشگری روسیه و تنها شهر ساحلی آفتابی واقع در استان کراسنودار در مرز غربی این کشور است. این شهر بر کرانه‌های دریای سیاه و در دامنه بلندی‌های رشته‌کوه قفقاز جای دارد. سوچی بزرگ (شهر و حومه) با درازای ۱۴۵ کیلومتر، طویل‌ترین شهر اروپا است.سوچی به دلیل آفتاب، آب و هوای کوهستانی و گیاهان کم نظیر، خواص درمانی چشمه های آب معدنی و خاک شفا بخش خود تفریحگاه فوق العاده ای برای بهبود سلامتی به شمار می رود. طبیعت درمانگر سوچی هرساله به بهبود بیش از سه میلیون نفر کمک می کند.

سوچی به عنوان میزبان بازی های زمستانی المپیک 2014 انتخاب شد. با کشف زیبایی های حیرت انگیز سوچی، رهبران قدرت های جهان به دیدن سوچی آمدند. که از میان آن ها می توان به آقای جرج بوش، رئیس جمهور آمریکا، آقای تسویان تسی مین، مدیر کنسول ایالتی چین، خانم آنجلا مرکل، صدراعظم آلمان و آقای ژاک شیراک، رئیس جمهور فرانسه اشاره کرد.جهت دریافت اطلاعات درباره تورهای تفریحی سوچی با شماره 02188206004 تماس حاصل فرمایید.

آب و هواآب و هوای معتدل از ویژگی های ساحل دریای سیاه در ناحیه ی قفقاز می باشد که همین ویژگی، آن را به مقصد گردشگری برای تمام طول سال تبدیل می کند. این شهر از یک سو به دریای بی کران و از سوی دیگر به منطقه ی کوهستانی پهناور وودلند  (متعلق به پارک ملی سوچی و طبیعت تحت حفاظت ایالت قفقاز) منتهی می گردد. در هیچ کجای دیگر روسیه، چنین آب و هوای باطراوتی وجود ندارد.

در سال های اخیر تمام گردشگرانی که به سوچی می آیند، حتماً زمانی را به گردش در کراسنایا پولیانا اختصاص می دهند. این روزها جهانیان از این اقامتگاه کوهستانی به عنوان زیباترین مکان زمین یاد می کنند! کراسنایا پولیانا در 42 کیلومتری آدلر واقع است. میانه های مسیر رودخانه ی مزیمتا در ارتفاع 600-550 متری از سطح دریا، چشم انداز وسیعی وجود دارد. در یک سو،  قله های آیبگا برفراز این چشم انداز است، در حالی که در سوی دیگر صخره های آچیشخو قرار گرفته اند. کمی جلوتر در پائین مزیمتا، شما می توانید قله های پوشیده از برف قفقاز را ببینید. این چشم انداز از هر سو به جنگلی سرسبز و انبوه از درختان بلوط،  راش، شاه بلوط،  ممرز،  افرا و توسکا منتهی می شود. ترکیب منحصر به فرد کوه های بلند و آب زلال، منظره ی بی مانندی را در این منطقه به وجود آورده است. تابستان اینجا گرم و زمستان های ملایمی دارد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که نمونه های آب و خاک این اکوسیستم با استانداردهای بالای اروپایی مطابقت دارد. سه موزه ی تاریخی و محلی در کراسنایا پولیانا وجود دارد. موزه ی طبیعت قفقاز نیز در ساختمان اداری جنگلداری کراسنایا پولیانا دایر می باشد. در اینجا شما می توانید گونه ی نادری از گاوها، گوزن، خرس، گرازهای وحشی و بز های قفقازی که به صورت خشک شده نگهداری می شوند را ببینید. همچنین می توانید با انواع حشرات، پرندگان  و گیاهان بومی این منطقه آشنا شوید. موزه ی افتخارات ارتش هم در ساختمان دبیرستان کراسنایا پولیانا واقع گردیده است.جهت دریافت اطلاعات درباره تورهای تفریحی سوچی با شماره 02188206004 تماس حاصل فرمایید.

جاذبه های سوچی:دریای سیاه وسواحل آفتابی سوچیمراکز تفریحی و سلامت وآبگرم  سوچیچشمه ی آب معدنی ماتسستا سوچیآخون بزرگ سوچیبیشه ی چوب شمشکی و سرخدار سوچیچایخانه ی معروف سوچیپارک آبی دلفین ها در منطقه ی آدلر سوچیپارک ریوییرا سوچیپارک دلفین ریوییرا سوچیپارک دندراری سوچیتفریحگاه ساحلی سوچیتئاتر وسیرک  سوچیپارک اقیانوسی سوچی (دیسکاوری ورلد)مجموعه آبشارهای سوچیپارک ملی سوچیاسکای پارک سوچیجهت دریافت اطلاعات درباره تورهای تفریحی سوچی با شماره 02188206004 تماس حاصل فرمایید.اگر تابستان امسال قصد سفر به اروپا را دارید، سوچی را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که با کمتر از دو ساعت پرواز شما به طولانی ترین شهر ساحلی اروپا خواهید رسید. سوچی شهری است که از یک طرف به دلیل داشتن کوهستانی پاک و زیبا به سوییس روسیه مشهور بوده و از طرف دیگر به دلیل جاذبه های متعدد گردشگری از ساحلی و جنگلی جزو بهترین مقاصد گردشگری شرق اروپا است.هتل های این شهر به دلیل میزبانی از المپیک زمستانه سال 2014 در این شهر، هتل های نوساز و از بنام ترین برند های صنعت هتل داری دنیا است . از جمله این نام های آشنای صنعت هتل داری هتل رادیسون بلو، سوئیس هتل، ماریوت و ریکسوس و ... را می توان نام برد.جهت دریافت اطلاعات درباره تورهای تفریحی سوچی با شماره 02188206004 تماس حاصل فرمایید.
کد N1307317