آفتاب

جشنوارۀ 4G، فرصتی برای بهبود تجربۀ اینترنت

جشنوارۀ 4G، فرصتی برای بهبود تجربۀ اینترنت

این روزها جشنوارۀ فروش محصولات 4G، فضای متفاوتی را در عرصۀ فروش لوازم الکترونیک کشور ایجاد کرده است.

جشنوارۀ 4G فروشگاه اینترنتی بامیلو که با همکاری ایرانسل در حال برگزاری است، یک فرصت استثنایی برای خرید انواع موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و مودم با تخفیف 60 درصدی است که با سیم کارت رایگان و 12 گیگابایت اینترنت هدیۀ ایرانسل، همراه است.
اما نکتۀ مهم اینجاست که بامیلو، فروشگاه اینترنتی بزرگی که نزدیک به یک سال از آغاز فعالیت گسترده‌اش در سطح کشور می‌گذرد، از برگزاری چنین رویدادی اهدافی وسیع‌تر از فروش بیشتر، جذب مخاطب و یا حتی جلب اعتماد را دنبال می‌کند.
هدف مشترک بامیلو و ایرانسل؛ بهبود تجربۀ استفاده از اینترنت
ایرانسل، ارائه‌دهندۀ سریع‌ترین اینترنت کشور و فروشگاه اینترنتی بامیلو، تأمین‌کنندۀ به‌روزترین محصولات الکترونیک با مناسب‌ترین قیمت، در این جشنواره به دنبال «بهبود تجربۀ استفاده از اینترنت» هستند؛ تجربه‌ای که ممکن است در سال‌های اخیر با وجود مشکلات ارائۀ اینترنت و نیز کمبود موبایل‌ها، تبلت‌ها و تجهیزات پشتیبان اینترنت همراه 3G/4G در بسیاری از نقاط کشور، دچار خدشه شده باشد.
این هدف در واقع برخاسته از نگاه مشترک این دو مجموعه دربارۀ اینترنت است؛ بستری که سطح رضایت از زندگی را برای همۀ ایرانی‌ها افزایش خواهد داد و وقت آنها، برنامه‌ریزی‌های شخصی و اجتماعی و شادی عمومی‌شان را محترم خواهد شمرد.
رخداد مشترک این دو مجموعه به نام «جشنوارۀ فروش محصولات 4G» نیز با هدف رسیدن به چنین فضایی طراحی شده است؛ رخدادی که با شناخت ضرورت‌ها و نیازهای بازار لوازم الکترونیک، منشأ قدرت‌بخشی به این بخش از اقتصاد کشور خواهد بود.
بامیلو؛ پل تأمین‌کنندگان برای رسیدن به بازار بزرگ کشور
بامیلو در طول فعالیت خود در یک سال گذشته، یک راه فروش باز و گسترده برای تأمین‌کنندگان کالاهای مختلف تهیه کرده است، تأمین‌کنندگانی که برای دست یافتن به چنین بازاری نیازمند سرمایه‌گذاری‌های گسترده، هزینه‌های زیاد و صرف وقت طولانی خواهند بود.
در واقع تأمین‌کنندگانی که وارد فضای فروشگاه اینترنتی بامیلو به عنوان یک بازار اینترنتی (Marketplace) شده‌اند، رشدی فراتر از حد انتظارشان را تجربه کرده‌اند و فضایی را که این سایت اینترنتی برای تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان کوچک و بزرگ کشور پدید آورده است، بهتر درک می‌کنند.
فضای انتخاب و دسترسی گسترده برای تمام ایرانی‌ها
برای بامیلو، هدف اصلی از ایجاد چنین بازار جامعی، این است که هر ایرانی در هر جای کشور، بتواند کالای دلخواه خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت تهیه کند و مهم‌تر اینکه در میان کالاهای مورد نیاز خود، حق انتخاب داشته باشد.
این هدف به ویژه در بازار لوازم الکترونیک کشور، بیشتر خود را نشان می‌دهد. چراکه جریان تغییر و توسعۀ کالاهای الکترونیک بسیار سریع‌تر از کالاهای دیگر است و بازارهای تخصصی سنتی تنها می‌توانند تأمین‌کنندۀ این کالاها در منطقه‌ی جغرافیایی محل فعالیت خود باشند.
بامیلو تلاش می‌کند تا برای تمام مردم ایران، سطح یکسان دسترسی و گسترۀ وسیع انتخاب در حوزۀ لوازم الکترونیک فراهم کند؛ لوازمی که هر روز تأثیرگذارتر از روز قبل، بر سبک زندگی و شکل‌گیری برنامه‌های اجتماعی ایرانی‌هاست.
در عین حال این فروشگاه اینترنتی بر اساس همین تفکر مجموعه‌ای از کالاهای مختلف و متنوع را در بخش‌هایی مانند مد و پوشاک، خانه و سبک زندگی، سلامت و بهداشت و  کتاب را نیز فراهم کرده است.
کد N901901

وبگردی