آفتاب

چاپ روی سطوح شامل فلز، چوب، شیشه با آی آر چاپچاپ روی سطوح شامل فلز، چوب، شیشه با آی آر چاپ

ویژگی‌های چاپ روی فلز

از دیگر موارد چاپ روی سطوح می‌توان به چاپ روی فلز اشاره کرد. این کار که بوسیله‌ی دستگاه‌های مختلف مانند uv، سیلک یا تامپو صورت می‌پذیرد دارای کمبودهایی مانند استفاده از فقط چند رنگ محدود است. همچنین کیفیت چاپ به دو روش سیلک و تامپو نسبت به uv بسیار پایین‌تر خواهد بود. اما اگر می‌خواهید بدانید از چاپ روی فلز برای چه مواردی استفاده می‌شود ادامه‌ی این مقاله را بررسی کنید:

·       بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر

هرگونه تبلیغی که در سطح شهر دیده می‌شود مربوط به چاپ آن بر روی فلز است. پر واضح است که همه‌ی شرکت‌ها باید محصولات و خدمات خود را به مردم نمایش دهند که یکی از پرکاربردترین روش‌ها استفاده از تبلیغات محیطی در سطح شهر است. برای این منظور به همه‌ی افرادی که می‌خواهند از این طریق شناخته شوند، استفاده از چاپ روی فلز به روش uv را پیشنهاد می‌دهیم چرا که کیفیت چاپ در این روش بسیار بالا خواهد بود و سبب افزایش گیرایی تبلیغ خواهد شد.

·       هدایا و لوح‌ها

ممکن است بخواهید جملات مختلفی را به جهت هدیه دادن بر روی سطوح مختلف به چاپ برسانید که در این‌گونه مواقع توصیه می‌کنیم که از چاپ روی سطوح فلز استفاده کنید. در این روش به دلیل ماندگاری بالا استقبال بسیار خوبی از سوی افراد می‌شود.

·       ابزار آلات

از جمله کاربردهای دیگر چاپ روی فلز استفاده از آن برای انواع ابزار آلات است. بعنوان مثال اگر بخواهند بر روی خط‌کش فلزی خطوط دلخواه رسم کنند باید از دستگاه uv که با بهترین کیفیت این کار را انجام می‌دهد استفاده کنند. پر واضح است که در مشاغل مختلف چاپ بر روی فلز به وفور انجام می‌شود.

·       انواع دکوراسیون

بسیاری از افراد برای دکوراسیون منازل‌شان از دیوار پوش‌های فلزی استفاده می‌کنند که در این صورت می‌توانند با استفاده از چاپ طرح‌های مختلف بر روی آن محیط منزل را دگرگون کنند. استفاده از یک دیوارپوش ضد زنگ و فلزی که رنگ بسیاری مناسب دارد که با چاپ با کیفیت تصاویر دلخواه روی آن نیز همراه شده است، یکی از بهترین کارهایی است که می‌توان برای جذابیت بیشتر دکوراسیون منازل انجام داد.

برای سفارش چاپ تخته شاسی اینجا کلیک کنید

منبع:
asriran.com/003A8xاطلاعات تماس آگهی

09109543340

، تهران ، ایران،تهران