آفتاب

دستگاه جوجه کشی 126 تاییدستگاه جوجه کشی 126 تایی( شرکت باربد گستران میلاد تک)

دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی

_یکی از قابلیت های دستگاه جوجه کشی 126 تایی وجود سنسور نگهبان است. این سنسور در هنگام بروز ایراد فنی در هنگام کارکرد دستگاه و درصورت از کار افتادن سنسور اصلی ، بصورت کاملاً خودکار وارد عمل شده و باعث میشود که دستگاه بصورت کاملاً صحیح به کارکرد عادی خود ادامه دهد. سنسور نگهبان بصورت انجصاری بر روی برد JDR950 نصب شده است و در برد های مشابه بازار وجود ندارد.

_دومین قابلیت دستگاه جوجه کشی 126 تایی سیستم ستر و هچر همزمان است. این قابلیت به شما کمک میکند تا بصورت متوالی تخم های نطفه دار تازه را روزانه در دستگاه جوجه کشی قرار داده و بدون نگرانی از کهنه شدن آنها عمل جوجه کشی را انجام دهید.

_سومین قابلیت دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور ، سنسور دیجیتالی به کار رفته در برد ماشین جوجه کشی است. این سنسور که SHT Sensirion نام دارد ، تنها یکبار در کارخانه سازنده محصول کالیبره میشود و در دفعات استفاده از دستگاه نیازی به کالیبره کردن دوباره نخواهد داشت.

-این ماشین جوجه کشی با بدنه PVC تولید میگردد. PVC در نوع خود بهترین آلیاژ در مقابل افزایش یا کاهش دما و رطوبت می باشد.

_ دستگاه جوجه کشی 126 تایی کوچکترین نوع از سری ماشین های جوجه کشی سوپرمینیاتور ساخت است. این دستگاه جوجه کشی با توجه به نوع ساختار و ابعاد و اندازه آن ، برای انواع استفاده های خانگی و صنعتی بسیار مناسب می باشد. یکی از وجه تمایزات این دستگاه جوجه کشی با سایر ماشین های جوجه کشی خانگی ( نظیر دستگاه جوجه کشی 48 تایی ، دستگاه جوجه کشی 96 تایی ، ایزی باتور 5 و ایزی باتور 6 ) ظرفیت بالاتر و امکانات و قابلیت های بیشتر است. دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور از قابلیت هایی چون سیستم ستر و هچر همزمان ، شانه های سایزیک جوجه کشی ، سنسور دیجیتالی SHT Sensirion مجهز بوده و میتواند انتظارات افرادی که نیازمند یک ماشین جوجه کشی کوچک در عین حال کارا هستند را برآورده کند.

 

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور:

  • گارانتی : یکسال
  • نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
  • ابعاد : طول ۶۷ سانتی متر ، عرض ۵۱ سانتی متر ارتفاع ۷۱ سانتی متر
  • کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
  • بدنه پی وی سی

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور:

  • مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۱۲۶ عدد
  • بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ریز تخم : ۲۸۸ عدد
  • غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۸۰ عدد

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


اطلاعات تماس آگهی

09363702385

، ، آذربایجان غربی ارومیه خیام شمالی کوچه خان باباخان ساختمان ارک طبقه یک واحد5